Najlepším partnerom na chudnutie je pre vás synefrín

Človek je tvor pomerne lenivý a čo sa dá, to si rád zľahčí. To platí (pravdepodobne najviac) aj pri chudnutí. Pomaly sa blíži leto, plavková sezóna a začíname sa čoraz viac obzerať v zrkadle. Ak sa nám to, čo vidíme, nepáči, sadneme si za počítač a na internete hľadáme zaručene fungujúce diéty. Je to však tá najlepšia cesta? Spôsobom, ako schudnúť, môžu byť aj doplnky výživy. Práve množstvo tých, ktoré sú určené na chudnutie, obsahuje synefrín. Čo to vlastne je?
Synefrín môžete poznať aj pod názvom Citrus aurantium. Ide v podstate o výťažok z pomarančovníka. Tento pomarančový zázrak sa často považuje za jeden z najúčinnejších spaľovačov tukov, ktorý pomáha v boji s tukmi najmä v tých najproblematickejších partiách, ako je trebárs aj brucho. Synefrín totiž premieňa tuk na energiu aj vtedy, ak len odpočívate.
Čo všetko získam vďaka synefrínu?
Synefrín nielenže odbúrava tuky, ale takisto má silné stimulačné účinky. Máte vďaka nemu viac energie, potláča únavu (dokonca aj bolesti hlavy) a zlepšuje aj cirkuláciu krvi. Na druhej strane však aj zvyšuje krvný tlak, čo možno nie je pre všetkých dobrou správou. Aj preto sa odporúča neužívať ho večer pred spaním.
To najhlavnejšie, čo synefrín spôsobuje, je, že vám zrýchľuje metabolizmus a znižuje chuť do jedla. A práve toto chce pred letom asi každá z nás počuť.
V chudnutí pomáha, ale cvičenie tiež neuškodí
Synefrín síce v podstate pracuje sám za vás, ale ak chcete schudnúť naozaj dlhodobo, bez pohybu to pravdepodobne len tak ľahko nepôjde. Aj synefrín totiž oveľa lepšie a rýchlejšie pôsobí pri nejakej pohybovej aktivite. Netvrdíme, že musíte začať hneď behať maratón, stačí, ak si doprajete dlhšie prechádzky a MHD nahradíte nohami. Synefrín (ako aj všetky doplnky výživy na chudnutie) by mal byť skutočne iba DOPLNKOM pri vašom chudnutí. Nie jeho základom.
Záver pre nás, ženy, je asi ten, že synefrín nám skutočne dokáže v boji s prebytočnými kilogramami pomôcť. Do tejto odvážnej bitky je naozaj jedným z tých najlepších partnerov.