Tribulus je skvelý, ale prášok si radšej zmiešajte s vodou

Čože, prečo by ste si mali zmiešať prášok s vodou alebo džúsom? Nebojte, to je skôr úsmevná stránka výživového doplnku tribulus terrestris, ktorý si získava čoraz väčšiu obľubu medzi ľuďmi, ktorí sa radi starajú o svoje telo. Ide totiž o to, že prípravok tribulus terrestris sa v podobe prášku vyznačuje veľmi intenzívnou nepríjemnou chuťou. Preto ak si kupujete prášok, je lepšie si ho vmiešať do džúsu alebo dvoch deci vody s iontovým nápojom. A tí, ktorí sa tomu chcú úplne vyhnúť, si môžu vybrať kapsule alebo tabletový tribulus terrestris.

 

weightlifter-3146825_640

 

Účinky tribulus terrestris

Základným účinkom tejto látky je celkové zvýšenie telesného výkonu. Účinky tribulusu vo veľkej miere ocenia športovci a to najmä tí, ktorí sa venujú posilňovaniu. Táto látka totiž napomáha pri raste svalstva, zlepšuje dynamiku, výbušnosť a taktiež je prospešná pri regenerácii vašej svalovej hmoty. Takže ak chodíte do posilňovne a chcete naozaj vyzerať dobre a „vysekane,“ tak tribulus bude správnou alternatívou.

Prospešný aj pri sexuálnych aktivitách

Prípravok tribulus terrestris je veľmi prospešný aj pri sexuálnych aktivitách. A to neznamená to, že je určený pre tých pánov, ktorí sa trápia s problémami s prostatou. Skôr máme na mysli tých, ktorí si to chcú s partnerkami naozaj užiť a nechcú si nechať pokaziť erotické radovánky. Tribulus vám zaručí kvalitný a intenzívny sex.

Kúpite aj na internete

Pokiaľ vás prípravok terrestris tribulus zaujal, tak vám určite odporúčame si ho zakúpiť prostredníctvom internetu. Práve na webe je totiž k dispozícii širší sortiment a to za prijateľné ceny. A nezabudnite, že ak si kúpite tento prípravok v prášku, tak ho poriadne zmiešajte s džúsom alebo vodou, inak riskujete „šok“ z nepríjemnej a trpkej chuti. Účinky tribulusu sú však fantastické a úplne vyvažujú spomínanú trpkú chuť.