Výživové doplnky Gainer 737 patria ku kvalite na trhu

Pre športovcov je pri cvičení a naberaní svalovej hmoty dôležité užívanie doplnkových výživových produktov. Tie im zabezpečia dostatok potrebných živín, medzi ktoré patria bielkoviny, sacharidy aj vitamíny. Medzi špičku na súčasnom trhu s takýmito produktmi môžeme zaradiť doplnky výživy Gainer 737.

Vyznačujú sa dobrou chuťou, čo je pri doplnkoch výživy vždy veľké plus. Ak takéto prípravky nechutia umelo, hneď je ich užívanie ľahšie. Užívajú sa vo forme kokteilu, ktorý pripravíte zmiešaním základnej dávky 70g s 220ml vody alebo mlieka. Takýto kokteil sa odporúča konzumovať ako ďalšie samostatné jedlo medzi hlavnými jedlami 1až 3x denne.

Gainer 737 sa pýši viacerými dobrými vlastnosťami. Okrem už spomínanej kvality po chuťovej stránke, je jeho plusom množstvo bielkovín zahrnutých v jednej dávke. V nej sa ukrýva až 30% bielkovín, čo ho radí k tým lepším možnostiam, ktoré sa na trhu vyskytujú a z ktorých máte na výber. Je aj skvelou alternatívou k ostatným značkám doplnkovej výživy, vďaka prijateľnej cene, ktorá sa radí k tým nižším oproti produktom rovnakej kategórie.

Zloženie Gaineru 737 pozostáva z 30% bielkovín získaných zo srvátky, z izolovanej bielkoviny z pšeničných klíčkov, ktorá je bohatým zdrojom L-glutamínu a tiež optimálne zložený komplex jednoduchých a zložitých sacharidov. K jeho zložkám patria aj krištáľovo čisté, voľné aminokyseliny L-leucín a L-lyzín, obsahuje veľké množstvo glutamínu – až 30g na 100g bielkovín. Okrem toho obsahuje aminokyseliny vo forme voľných aminokyselín a peptidov a tiež obrovský počet rôznych vitamínov, napríklad vitamín C, E, B1, B2, PP, B6, B12, folacín, biotín a kyselinu pantoténovú. Všetky zložky prispievajú k tomu, že je Gainer 737 kvalitným produktom doplnkovej výživy a svoje miesto na trhu a obľúbenosť medzi zákazníkmi si právoplatne zaslúži.